NAŠÍ TRENÉŘI

PRAHA - Coach Petr

TRENINK - STRAVA - SUPLEMENTACE

Jmenuji se Petr Poddaný a bude to již osmým rokem, co se aktivně věnuji fitness a zdravému životnímu stylu. Osobnímu trénování se věnuji něco málo přes sedm let a mám za sebou přes 500 spokojených klientů. Jsem certifikovaný trenér fitness, trenér kulturistiky, instruktor kondičního posilování. Mým cílem je dovést každého klienta zdravou a správnou cestou k jeho cíli. Specializuji se především na redukci tuku a nabírání svalové hmoty, přičemž vycházím především ze zkušeností které jsem jako osobní trenér nasbíral.

Co může nabídnout coaching?

Nevíte jak shodit tuk nebo jak nabrat svalovou hmotu? Začněte cvičit a správně jíst. Pomůžu Vám dosáhnout vašeho vysněného cíle.

  • certifikovaný trenér fitness
  • trenér kulturistiky
  • osobní trenér kondičního posilování
  • UJEP - Fyzioterapie - studium

OSTRAVA - ROMAN KUČA

TRENINK - STRAVA - SUPLEMENTACE

Jsem především aktivní sportovec, který našel životní cestu a vášeň ve fitness a kulturistice. Již více, než deset let působím jako osobní trenér, výživový poradce, který upřednostňuje osobní kontakt s člověkem přímo na místě činu, tedy sportovišti, konkrétně pak fitnesscentru.

Mou specifikací je trenérství a „výživařina“ ve fitness, kde pomáhám transformovat cíle a přání svých klientů do reálné podoby. Zaměřuji se především na redukční programy a pomoc lidem s nadváhou.

Z vlastních závodnických zkušeností čerpám také v přípravě závodníků v kulturistice (ženské i mužské kategorie). Pyšním se několika závodníky s tituly absolutního Mistra ČR, Mistra ČR, či oblastního vítěze – jedná se především o mládežnické a juniorské kategorie, na které se specializuji, především pak z vlastního uvědomění si nutnosti práce s mladými sportovci. Neutíkám však ani před ostřílenými závodníky mužských kategorií.

Nevyhýbám se ani oblíbeným kolektivním sportům, kde přenáším základní pohybové návyky posilování z „fitness“ do multifunkčního sálu se zaměřením na kruhový trénink za pomoci široké škály fitness vybavení.

V posledních několika letech jsem zcela propadl nadčasovému pojetí a využití EMS technologie ve formě zdravotního, sportovního či regeneračního tréninku, včetně vedení lidí s pohybovými omezeními.

Co může nabídnout coaching?

Rád Vám pomůžu transformovat nejen svůj fyzický vzhled, zvýšit fyzický výkon, ale jsem přesvědčen, že práce „trenéra“ spočívá nejen ve vzdělávání, předávání svých zkušeností, ale také v rozvíjení vyšších hodnot a motivaci stanovovat si a překonávat stále vyšší cíle. Klient by měl cítit vnitřní uspokojení a radost z vlastní práce.

  • Certifikovaný trenér fitness
  • Trenér kulturistiky
  • Výživový poradce
  • Závodník v kulturistice


Weby jsou ve výstavbě .. momentálně můžu nabídnout pouze proklik na instagram, kde se dají najít veškeré informace

Nevíš si rady?