Proteiny • Doplňky výživy

Tribulus Terrestris 90% powder 200g

330 s DPH / ks 287 Kč bez DPH / ks
Skladem
Určení: Vhodné pro zvýšení tělesného výkonu. Napomáhá při sexuální aktivitě. U žen napomáhá při klimakteriu. U sportovců dramaticky zvyšuje sílu a vytrvalost a pomáhá při regeneraci svalstva. Pomáhá při močových onemocněních a napomáhá duševní a fyzické vitalitě. Zabraňuje odvápnění kostí a snižuje hladinu cholesterolu.
Obj. číslo:
00117

Parametre

Hmotnost 0,2 kg

Doplňující informace

Vhodné pro zvýšení tělesného výkonu. Napomáhá při sexuální aktivitě. U žen napomáhá při klimakteriu. U sportovců dramaticky zvyšuje sílu a vytrvalost a pomáhá při regeneraci svalstva. Pomáhá při močových onemocněních a napomáhá duševní a fyzické vitalitě. Zabraňuje odvápnění kostí a snižuje hladinu cholesterolu.


Složení: Extrakt z rostliny Kotvičníku zemního s 90% obsahem saponinů (Tribulus Terrestris), v prášku.

Obsah účinných látek v 100g:

Saponíny

91,9%

 


Použití a dávkování: Doporučenná denní dávka 2X 600mg denně, ráno a druhá večer, nejlépe s jídlem.

Omezení: Není určen pro osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Denní dávka se nesmí překročit.


Výrobce: STILL MASS s.r.o. , Lieskovská cesta 468, 96221, Lieskovec, Slovensko.

Nejdůležitější novinky přímo na váš e-mail

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat jen za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám pošleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem anebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoliv informačního emailu.