Proteiny • Doplňky výživy

Hydrobeef protein instant 1kg | natural

470 s DPH / ks 409 Kč bez DPH / ks
Momentálně není skladem
HYDROBEEF + TM - Hydrolyzovaný hovězí protein instant, je vysoce kvalitní protein. Obsahuje předtrávené peptidy, které jsou výborně stravitelné a využitelné pro organizmus. Obsahuje vysoký podíl bílkovin až 95%, minimální obsah tuků a sacharidů. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, potřebné pro růst svalové hmoty. Vhodná alternativa, pro lidi co mají intoleranci na laktózu nebo lepek. Vynikající kvalita, chuť a rozpustnost, nakolik je v instantní formě. V rámci nabírání hmotnosti doporučujeme kombinovat s kreatinem. Doporučujeme rekreačním a profesionálním sportovcům, v rámci doplnění bílkovin a zlepšené regenerace. Jedinečné složení bez zbytečných přídavných látek, jako jsou zahušťovadla, barviva a konzervanty, řadí produkt mezi nejlepší na trhu.
Obj. číslo:
01656

Parametre

Hmotnost 1 kg

Doplňující informace

Hydrolyzovaný  hovädzí  protein  instant, je vysoko kvalitný protein. Obsahuje predtrávené peptidy, ktoré sú výborne stráviteľné a využiteľné pre organizmus.  Obsahuje vysoký podiel bielkovín až 95%, minimálny obsah tukov a sacharidov. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, potrebné pre rast svalovej hmoty.  Vhodná alternatíva, pre ľudí čo majú intoleranciu na laktózu alebo lepok. Vynikajúca kvalita, chuť a rozpustnosť, nakoľko je v instantnej forme. V rámci naberania hmotnosti odporúčame kombinovať s kreatínom.  Odporúčame rekreačným a profesionálnym športovcom, v rámci doplnenia bielkovín a zlepšenej regenerácie. Jedinečné zloženie bez zbytočných prídavných látok, ako sú zahusťovadlá, farbivá a konzervanty, radia produkt medzi najlepšie na trhu.
 

Nejdůležitější novinky přímo na váš e-mail

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat jen za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám pošleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem anebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoliv informačního emailu.