Proteiny • Doplňky výživy

After sport 2 400g |Lemon

540 s DPH / ks 470 Kč bez DPH / ks
Skladem
Komplexní doplněk na regeneraci, který se užívá ve dnech kdy je těžká fyzická aktivita. Kvalita výrobku je zhodnocena v optimálním složení látek, které v dané kombinaci zvyšují účinek: lepší relaxace, spánku a vyplavení hormonů. Užívání tohoto produktu ocení těžce pracující lidé, rekreační a aktivní sportovci.
Obj. číslo:
01045

Parametre

Hmotnost 0,4 kg

Doplňující informace

GABA: je kyselina gama-aminomáselná, působí jako neurotransmiter v centrálním nervovém systému, který hraje důležitou roli při regulaci mozkové aktivity a svalového tonu v těle. GABA pomáhá zmírnit nervové napětí, snižují stres a úzkost, zlepšuje pozitivní náladu a pocit pohody. GABA také podporuje zdravou paměť a kognitivní funkce tím, že pomáhá zlepšit koncentraci. GABA je prospěšná pro sportovce, pomáhá zvýšit výkon, vytrvalost, zmírňuje tupou bolest. GABA podporuje hluboký spánek a má vliv na přirozenou produkci hormonů, zejména lidského růstového hormonu (HGH). kys.Asparágová: je neesenciální aminokyselina, má vliv na činnost nervové soustavy (je neurotransmiter) a podílí se na činnosti metabolismu jater. Dále pomáhá detoxikovat organismus od amoniaku, který vzniká při dlouhotrvající zátěži. DAA přímo působí na receptory stimulující růstový hormon (GH) a podporuje tvorbu testosteronu ve varlatech a tím dále nepřímo působí na produkci testosteronu. V kombinaci s glutaminem - zesiluje účinky glutaminu, v podpoře odstraňování únavy.

L-arginin báze: je esenciální aminokyselina, řídí vylučování růstového hormonu. Stimuluje uvolňování oxidu dusíku / NO /, který zvyšuje průtok krve do svalů. Zrychluje hojení ran a chrupavek. Ovlivňuje vývoj a pohyblivost spermií, čímž zvyšuje potenci.

L-tryptofan: L-tryptofan je esenciální aminokyselina. Užíváním aminokyseliny L-tryptofan zvyšujete syntézu serotoninu. Optimální hladina serotoninu ovlivňuje psychiku, zmírňuje deprese, vnitřní neklid, úzkost a strach. Rovněž ovlivňuje kvalitu spánku, což má vliv na regeneraci a činnost hormonů. Deficit tryptofanu může způsobovat nedostatečnou tvorbu serotoninu, což vede ke změně nálady, poruchám spánku, depresi,, podrážděnosti, agresivitě. Užívání L-tryptofanu ocení těžce pracující lidé, rekreační a aktivní sportovci.

L-glutamin: je neesenciální aminokyselina, nejvíce zastoupená aminokyselina ve svalových buňkách - až 60%. Při tělesné a psychické námaze dochází k její vysoké spotřebě. Používá se pro výstavbu bílých krvinek a tím je potřebná pro imunitní systém a regeneraci. Zvyšuje hladinu růstového hormonu a růstu svalové hmoty. Zrychluje metabolismus, je využitelný jako zdroj energie, šetří svalovou hmotu před rozpadem. Zlepšuje metabolismus bílkovin a sacharidů, šetří svalový glykogen, podporuje vstřebávání vápníku a draslíku.Tribulus terrestris 90%: Napomáhá při sexuální aktivitě. U žen napomáhá při klimakteriu. U sportovců zvyšuje sílu a vytrvalost a pomáhá při regeneraci svalstva. Pomáhá při močových onemocněních a napomáhá duševní a fyzické vitalitě. Zabraňuje odvápnění kostí a snižuje hladinu cholesterolu.Marine magnesium: přírodní forma hydroxidu hořečnatého v prášku. Hořčík je čtvrtý nejvíce obsažen minerál v těle a je nezbytný pro dobré zdraví. Marine magnesium pochází z mořské vody, poskytuje přírodní formu hořčíku na podporu zdraví kostí, svalů a nervových funkci. Hořčík obsažený v těle se nachází: 50% v kostech; kolem 50% se nachází uvnitř buněk tělesných tkání a orgánů; 1% je přítomen v krvi. Hořčík se absorbuje v tenkém střevě a vylučuje ledvinami.Zinek ve formě glukonátu zinečnatý: antioxidant, chrání nás také před působením volných radikálů. Zinek podmiňuje správné vidění a chuť. Ovlivňuje metabolismus bílkovin, cukrů, hormonů a vitamínů. Zinek je potřebný pro správnou funkci červených a bílých krvinek. Dále podporuje činnost nervového systému a reguluje tvorbu dopaminu který zlepšuje náladu.

 

Pyridoxin HCL: má významnou roli v činnosti enzymů, působících při rozkladu a zužitkování bílkovin, tuků a cukrů z potravy. Je důležitý při procesech přeměny zásobních cukrů v játrech a svalech na energii. Preventivně působí proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu, zmírňuje deprese, má také vliv na kvalitu kůže a významnou roli hraje při v tvorbě červených krvinek a protilátek. Složení - Citron: L-Glutamin, marine magnezium (hydroxid hořečnatý), kyselina gama-aminomáselná - Gaba, kyselina asparagová, L-arginin báze, L-Tryptofan, Extrakt ze semene byliny Kotvičníku zemního (Tribulus Terrestris 90%), glukonát zinečnatý, pyridoxin HCL, kyselina citronová E 330, oxid křemičitý, aroma citrón, sladidlo: sukralóza. Výživová hodnota výrobku ve 100g prášku a v 10g t.j. v doporučené denní dávce:

Nutričné informácie 100g 10g *RVH %
Energetická hodnota 1506 kJ (354,5 kcal) 150,6 kJ (35,45 kCal) 1,77 %
Tuky 0,42 g 0,0042 g 0,006 %
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 2,99 g 0,299 g 0,11%
Z toho cukry 0,12 g 0,012 g 0,013 %
Vláknina 0 g 0 g **
Bielkoviny 84,7g 8,47 g 16,94 %
Soli 350 mg 35 m g 0,58 %
L-Glutamín 40 g 4 g **
GABA 10 g 1 g **
kys.Asparágová 10 g 1 g ** %
L-Arginín báza 10 g 1 g **
L-Tryptofan 5 g 0,5 g **
Tribulus terrestris 90% 5 g 0,5 g **
Horčík 2250 m g 450 m g 120%
Zinok 300 m g 30 m g 300%
Pyridoxin HCL 100 m g 10 mg 714%

 

 

Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) * RVH - referenční výživová hodnota ** RVH není stanovena

Doplňující informace

Použití a dávkování: Doporučenou denní dávku: Užívejte 10g rozmíchané v 2dcl vody, 30 min. před spaním. Po užití vyvolává charakteristické mravenčení. Po užití neprovádět fyzickou aktivitu.

Omezení: Není určen pro osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dbejte na dostatečný příjem tekutin. Výrobek není plnohodnotná náhrada pestré stravy.

Skladování: Skladovat mimo dosah dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25 ° C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek geneticky modifikované suroviny.

Výrobce: STILL MASS s.r.o. , Lieskovská cesta 468, 96221, Lieskovec, Slovensko.

Nejdůležitější novinky přímo na váš e-mail

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat jen za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám pošleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem anebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoliv informačního emailu.