Endurance PROFI energy bar 78 g

ENDURANCE PROFI je energetická tyčinka, která obsahuje vysoce kvalitní složky, které jsou ideální k doplnění energie, svalového glykogenu a regenerace. Ideální pro vytrvalostní a silové tréninky, které jsou nad 2hod. Při správném dávkování cca 1ks za cca 1hod., Dokážete pokrýt spotřebovanou energii a udržovat optimální výkon. Mají výbornou chuť, stravitelnost a využitelnost. Kategorie PROFI, splňuje nejnáročnější požadavky sportovců. Jedná se o doplněk stravy. Více informací
Produkt již není v nabídce
Parametry

Popis produktu

ENDURANCE PROFI je energetická tyčinka, která obsahuje vysoce kvalitní složky, které jsou ideální k doplnění energie, svalového glykogenu a regenerace. Ideální pro vytrvalostní a silové tréninky, které jsou nad 2hod. Při správném dávkování cca 1ks za cca 1hod., Dokážete pokrýt spotřebovanou energii a udržovat optimální výkon. Mají výbornou chuť, stravitelnost a využitelnost. Kategorie PROFI, splňuje nejnáročnější požadavky sportovců.

Meruňky obsahují vysoký obsah provitamin A a vitamínu C, který posiluje imunitu a příznivě ovlivňuje činnost srdce. Dále minerálů a stopových prvků: železo (Fe), hořčík (Mg), vápník (Ca), draslík (K), fosfor (P), síra (S), křemík (Si), mangan (Mn), měď (Cu) . Meruňky podporují krvetvorbu a růst buněk, čímž pomáhají při léčbě anémie (chudokrevnosti). Z řady vitamínů B jsou bohatým zdrojem - B3, B5, B9 ,. Její nedostatek může způsobovat depresi, špatné trávení a vředy. Oranžová barva naznačuje velké množství beta-karotenu, který dodává tělu pigment a zároveň je významným antioxidantem účinným v prevenci proti nádorovým onemocněním. Snižují hladinu krevního cholesterolu: Posilují vlasy, nehty, pokožku a zrak. Konzumací podporujete odbourávání tuků.

Mandle podporují zrychlení metabolismu, snižují překyselení organismu, růst svalové hmoty, zlepšené trávení. Mandle obsahují: hořčík, fosfor, zinek, železo, vápník, selen, měď, draslík, sodík, mangan, lutein, omega 6 kyseliny, vitaminy E, A, B, betakaroten, kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou.

Kokos obsahuje minerály: železo, vápník, fosfor, hořčík, draslík, měď, mangan, zinek, sodík, omega 6 kyseliny, vitaminy: C, B, kyselina listovou, kyselina pantotenovou. Konzumace kokosu je vhodná při lámavosti vlasů, odvápnění kostí a nehtů, osteoporóze. Rovněž při bolestech pohybového systému, způsobených přetěžováním nebo zvýšeným svalovým napětím.

MCT olej je tuk ze středně dlouhým řetězcem, neukládá se ve formě tuku, ale naopak se rychle vstřebává. Zrychluje metabolismus, je využitelný jako zdroj energie, šetří svalovou hmotu před rozpadem. Zlepšuje metabolismus bílkovin a sacharidů, šetří svalový glykogen, podporuje vstřebávání vápníku a draslíku. Tyto super vlastnosti ocení osoby s nadváhou během redukční diety nebo sportovci na doplnění energie, využitelné během a po tréninku.

Palatinóza ™ je disacharid, jedná se o isomaltulosu. Hodnota GI je 32 a je to jediný glykemický cukr na bázi glukózy, který poskytuje kontrolovaný příjem energie v prodlouženém časovém období. Při konzumaci sacharózy se hladina glukózy v krvi vrací k původním hodnotám během jedné hodiny, u palatinóza to trvá 2 hodiny. Její nízký GI umožňuje vyšší podíl energie získané ze spalování tuků, ve srovnání s dostupnými sacharidy. Sportovci, kteří používají sacharidy na vytrvalostní trénink, požitím palatinóza vyvolají ve zvýšené míře oxidaci tuků, čímž šetří svalový glykogen v lidském těle. Palatinóza je i lepší volba kalorií pro děti, protože při fyzické aktivitě zlepšuje mentální soustředění a výkonnost. Palatinóza nezpůsobuje povlak a vznik zubního kazu, což je v porovnání s ostatními cukry výborná vlastnost.

Vitargo® je patentovaný vysokomolekulární sacharid s průměrnou molekulovou hmotností 500 000 - 700 000. Je speciálně zpracován aby poskytoval molekulární profil, který se výrazně liší od cukrů glukózy, fruktózy a maltodextrinu. Rychlost syntézy glykogenu po cvičení je důležitá pro sportovce. Syntéza svalového glykogenu z přijatých sacharidů závisí na transportu glukózy přes sliznici střeva a membránu svalových buněk a od enzymů zodpovědných za fosforylaci a syntézu glykogenu. Koncentrace glukózy v krvi jsou ovlivněny přítokem glukózy ze žaludku, přes střevo a do krve. Klinické studie dokazují, že projde žaludkem až o 80% rychleji a naplní svaly glykogenem až o 70% účinnější než jiné sacharidy. Vitargo se transportuje přímo do svalů a ne do žaludku.

Jedná se o doplněk stravy.

Parametry

Složení: Meruňková pasta, Mandlová pasta, Kokos strouhaný, MCT olej (mléko), Isomaltulosa * (Palatinóza ™), Vitargo® (100%) - Amylopektin z kukuřičného škrobu, přírodní rostlinný extrakt, citran sodný, kys.L-askorbová.

Složení je v ideálním poměru těchto hlavních složek:

Výživové hodnoty v 100 g 78 g * RVH%
Energetická hodnota 1965 kJ (471kcal) 1533kJ (368 kCal) 18,4%
tuky 25,5 g 19,9 g 28,4%
Z toho nasycené mastné kyseliny 10,65 g 8,3 g 41,5%
Sacharidy 47,8 g 37,3 g 14,35%
Z toho cukry 33,2 g 25,9 g 28,8%
Z toho pomalé cukry 9,3 g 7,25 g **
Vláknina 7 g 5,45 g **
Bílkoviny 9 g 7 g 14%
Soli 28 mg 22 mg 0,36%
Na (Sodík) 25 mg 19,5 mg 0,32%
Ca (Vápník) 72 mg 56 mg 7%
Mg (Hořčík) 86 mg 67 mg 17,9%

Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal)

* RVH - referenční výživová hodnota

** RVH - není stanovena

Použití a dávkování

Použití a dávkování: Vhodné na doplnění energie, při zvýšeném výkonu.

Upozornění: * Isomaltulosa je zdrojem glukózy a fruktózy. Není určen pro děti do 3 let. Alergen: Mandlové ořechy, mléko.

Skladování: Skladovat mimo slunečního záření, v suchu a při teplotě do 20 ° C. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.

No doping - výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva, ani geneticky modifikované suroviny.

Výrobce: STILL MASS s.r.o. , Lieskovská cesta 468, 96221, Lieskovec, Slovensko.

Tento produkt naleznete v těchto kategoriích

Hodnocení

0 Hodnocení

Nevíš si rady?